Tunnelblick

Tunnelblick dla Mac

Prosty graficzny klient OpenVPN

Jeśli masz problemy z niestabilnością sieci VPN lub nie jest to tak proste, jak być powinno, rozważ skorzystanie z darmowego tunelu tunelowego. Tunnelblick jest graficznym klientem OpenVPN dla systemu Mac OS X, dostarczanym wraz z binarkami i... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługuje wiele połączeń
  • Darmowy w użyciu

Wady

  • Instalacja i konfiguracja może być trudna
  • Nie bardzo pomoc w dokumentacji

Dobry
7

Jeśli masz problemy z niestabilnością sieci VPN lub nie jest to tak proste, jak być powinno, rozważ skorzystanie z darmowego tunelu tunelowego.

Tunnelblick jest graficznym klientem OpenVPN dla systemu Mac OS X, dostarczanym wraz z binarkami i sterownikami. Obsługuje wiele połączeń, ale aby się tam dostać, instalacja jest nieco kłopotliwa. Po pierwsze, musisz skopiować obraz dysku na dysk twardy, ponieważ nie będzie działać z samego obrazu. Po drugie, będziesz musiał umieścić swój plik konfiguracyjny (taki jak openvpn.conf) w pliku "~ / Library / openvpn /".

Alternatywnie, gdy pojawi się monit o zrobienie tego drugiego, możesz po prostu kliknąć "Kontynuuj", a Tunnelblick utworzy przykładowy plik konfiguracyjny w poprawnej lokalizacji, którą możesz następnie dostosować lub zamienić. Po otwarciu i uruchomieniu interfejs Tunnelblick jest przejrzysty i łatwy w użyciu. Zawiera obszerny dziennik, który szczegółowo opisuje twój ruch VPN i może być w każdej chwili wyczyszczony.

Wielką zaletą Tunnelblick jest fakt, że obsługuje on wiele połączeń - możesz łatwo przełączać się między VPN z paska menu. Zła jest jednak konfiguracja - ustawienie Tunnelblick nie jest bardzo proste dla nowych VPN-ów i bez wątpienia pozostawi wiele sfrustrowanych.

Jeśli potrzebujesz korzystać z kilku połączeń VPN dziennie, Tunnelblick jest ciekawym rozwiązaniem wartym zbadania. Ostrzegam jednak, że konfiguracja może być uciążliwa.

Naprawiono błąd 159. Dzięki Mohammadowi A. Haqueowi niniejsza wersja zawiera wersję OpenSSL. Biblioteka 1.0.0a do dołączonego pliku binarnego OpenVPN. To dodaje wsparcie dla ponad 60 dodatkowych digesty, szyfry i szyfry TLS. Obejmuje wersję OpenVPN 2.1.3.

Zmiany

  • Naprawiono błąd 159. Dzięki Mohammadowi A. Haqueowi niniejsza wersja zawiera wersję OpenSSL. Biblioteka 1.0.0a do dołączonego pliku binarnego OpenVPN. To dodaje wsparcie dla ponad 60 dodatkowych digesty, szyfry i szyfry TLS. Obejmuje wersję OpenVPN 2.1.3.

Najczęściej pobierane Sieci na mac

Tunnelblick

Download

Tunnelblick Beta 3.1.7

Opinie użytkowników o Tunnelblick

Sponsorowany×